2. – 11. maj 2025
KÆMPE SPRING SALE!

Spar op til 50% på alle butikskjoler

Spring is here, og inden længe skal vi gøre plads til den nye 2026-kollektion. Derfor inviterer vi til et helt særligt Spring Sale med fantastiske brudekjoler til halv pris.

Over 400 kjoler
Alle butikskjoler med 50% rabat
I størrelser fra 32 til 56
2.-11. maj

Du kan opleve:
Vores helt unikke UNIKA-kjoler – de findes kun i ét eksemplar og kjolerne fra 2025-kollektionen.

Uanset om dit bryllup er lige om hjørnet eller først næste år, er det nu, du skal slå til. Vi opbevarer nemlig gerne kjolen for dig.

Skulle du få brug for en anden størrelse eller ombestemme dig, kan du naturligvis gøre brug af vores tilfredshedsgaranti.

Kampagnen gælder i både Vejle og Lyngby.

SPRING SALE
2. – 11. maj 2025 
Spar op til 50% på alle butikskjoler. 
Fejring med stil: Ønsker du din prøvning skal være lige dét vildere? Hos Panayotis har du mulighed for at opgradere din prøvning med bobler og snacks. I kan altså fejre du har fundet drømmekjolen med champagne, chokolade og meget mere. Se sortimentet og bestil her.
Drømmer du om en mere privat oplevelse, plads til flere til prøvningen eller en booking uden for åbningstid? Anmod om en særlighed booking, så vi kan tilpasse oplevelsen til dine drømme og behov: Læs mere her.
Book en tid i perioden fra den 2. – 11. maj 2025, og vær en del af  SPRING SALE! 
Lad vores erfarne og dygtige drømmetydere guide dig i jagten på den perfekte kjole til din særlige dag.
Glæd dig til at udforske vores store udvalg af nedsatte brudekjoler i forskellige stilarter og nuancer, der passer til enhver smag og personlighed. Uanset om du er en kommende brud, der drømmer om at stråle på din store dag, eller om du leder efter den perfekte fest- eller gallakjole, har vi noget for dig.
Vær opmærksom på, at vores kollektion er håndplukket, og der kan derfor være begrænsede størrelser og enkelte kjoler med små fejl, da de har været brugt til modeshows eller lignende. Men fortvivl ikke! Vi har reduceret priserne yderligere på disse smukke kjoler, så du stadig kan finde din drømmekjole til en fantastisk pris.
Det er en god idé at kontakte os på forhånd på tlf. 75829091, hvis du har forelsket dig i en bestemt kjole eller størrelse. Du kan også lade dig inspirere af vores sortiment på webshoppen og finde præcis den kjole, der taler til dig.
Grib denne enestående mulighed for at få betagende besparelser på over 500 brudekjoler!
Det med småt – vigtigt at læse:
  • Forever Panayotis og 2026-kjoler vil være til rådighed og kan prøves, men disse modeller er ikke nedsat. 
  • Rabatten gælder ikke for opbevaringsæsker eller tilretning/skræddertimer.
  • Udsalget er kun mod forudgående aftale – book din tid via linket nedenfor eller ring til os på 75829091.
  • Rabatten på op til 50% gælder kun i perioden fra den 2.5-11.5 2025.