danmarks største konfirmationsevent

Konfirmationsmodeshow- og messe

Traditionen tro inviterer Panayotis til et helt særligt event for kommende konfirmandinder og deres følge. Det bliver en dag spækket med inspiration, overraskelser og feststemning!

Dagens højdepunkter:
Danse-modeshow kl. 12 & 14
Oplev et spektakulært show, hvor Panayotis viser den spritnye 2026-kollektion frem – komplet med accessoires og det hele! Showet kombinerer mode og bevægelse i et energifyldt danseinspireret univers.

Eksklusivt styling-oplæg fra Panayotis’ eksperter
Stylisterne Anna Olympia og Minea deler deres bedste tips til det komplette look og giver jer et sneak peek på de hotteste trends for konfirmationsåret 2026.

Panayotis’ samarbejdspartnere på scenen
Få gode råd og smarte tips direkte fra Panayotis’ dygtige samarbejdspartnere – alt sammen med fokus på at gøre planlægningen af konfirmationen både sjovere og nemmere.

Kæmpe konfirmationsmesse
Gå på opdagelse i den store messe fyldt med alt, hvad du kan drømme om til din konfirmation. Messen åbner en time før hvert show og holder åbent efter, så der er masser af tid til at lade sig inspirere. Følg @Panayotis_konfirmation på Instagram og få sneak peeks på, hvem du kan møde!

Din billet inkluderer:
Garderobe
Modeshow & oplæg
Adgang til messen
En eksklusiv goodiebag til konfirmandinden

Eventet bliver altid hurtigt udsolgt – så skynd jer at sikre billetterne i god tid.

Vi glæder os helt vildt til at se jer til en dag fyldt med fest, fashion og konfirmationsmagi – det bliver et ægte kickoff til konfirmationssæsonen!